  • Deepcool DQ850-M-V2L 850W 80 Plus Gold Full Modular Power Supply
Key Features Certification 80 PLUS Gold Certified Fan Size 120mm Input Voltage 100-240V Frequency Range 47-63Hz Current 12.0A Output Modular Type Full Modular DC Output Output Capacity: 850W Warranty Information Manufacturing Warranty 10 years warranty
Power Supply
Power Supply
  • Corsair CX750F RGB 750 Watt 80 Plus Bronze Certified Fully Modular Power Supply
  • Antec Neo Eco Gold Zen 600W Non Modular Power Supply
  • Cooler Master MWE 650W V2 Non-Modular 80 Plus Bronze Certified Power Supply
  • Antec NeoEco 550M V2 550 Watt 80 PLUS Bronze Semi Modular Power Supply
  • Thermaltake Toughpower GF1 650W 80 Plus Gold Fully Modular Power Supply
  • Antec Neo Eco Gold Zen 700W Non Modular Power Supply
  • CORSAIR CX750M 750 Watt 80 PLUS Bronze Certified Modular ATX Power Supply
  • Corsair CX650F RGB 80 Plus Bronze 650 Watt Fully Modular Power Supply
  • Antec NeoEco 650M V2 650 Watt 80 PLUS Bronze Semi Modular Power Supply
  • Corsair CX550F RGB 550 Watt 80 Plus Bronze Certified Fully Modular Power Supply
  • Antec Neo Eco Gold Zen 500W Non Modular Power Supply
  • Thermaltake Smart BX1 RGB 650W Non Modular 80 Plus Bronze Certified Power Supply
  • Corsair CV650 650Watt 80 Plus Bronze Certified Power Supply
  • Antec CUPRUM STRIKE CSK 650W 80 Plus Bronze Power Supply
  • MSI MPG A650GF 650W 80 Plus Gold Full Modular Power Supply
  • Gamdias Kratos M1-750B 750W 80 Plus Bronze ARGB Power Supply